Payame Noor University of Hormozgan
March 31, 2020 - ، ساعت 07:34
دسترسی سریع

سیستم گلستان

برنامه هفتگی اساتید

پاسخوگویی الکترونیک

کارت ورود به جلسه

برنامه کلاسی

تماس با ما

تقویم آموزشی

پست الکترونیک

سایت های مرتبط

منابع درسی
اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش
آخرین اخبار

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | عمومی | فرهنگي | ورزشي | علمي


جستجو
دسته بندی:
کلمه کلیدی:
محدوده تاریخ: از   
الی


در آستانه سال جدید تحصیلی، دومین نشست شورای مدیران دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با ریاست دکتر منصور فرخی، سرپرست دانشگاه پیام نور استان و حضور روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان و ستاد استانی به میزبانی واحد قشم برگزار گردید. ( )

در ابتدای این نشست دکتر محسن دیانت رئیس واحد قشم ضمن خیر مقدم به حضور مدیران دانشگاههای پیام نور سراسر استان، در واحد قشم از توجه ویژه مسئولین استان و شهرستان به دانشگاه پیام نور تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه شهرستان قشم، ضمن بیاناتی اظهار امیدواری کرد تا این نشستها وسیله بهتر شناخت را فراهم نماید و آن را مقدمه ای برای انجام بهتر امور خواند.وی با اشاره به روایات و احادیث متعدد در این زمینه خطاب به حاضرین گفت شماها که در مسیر علم هستید کارتان بسیار ارزشمند است وبا زمینه سازی تولید علم در جامعه می توانید مساله مهم شناخت را در دانشگاهها فراهم نمایید و در واقع مولد بصیرت هستید.
ایشان با اشاره به دروس معارف در دانشگاهها اظهار امیدواری نمود که دانشگاهها در انتخاب اساتید این دروس دقت بیشتری نمایند تا معارف عظیم اسلامی با تجزیه و تحلیل دقیقتر و عمیقتری به دانشجویان ارائه گردد.
در ادامه دکتر منصور فرخی به تغییر و تحولات اخیر مراکز و واحدها اشاره نموده و افزود مصطفی علی نقی زاده طی حکمی به عنوان سرپرست مرکز بندر لنگه به جای فتاح دروگریان منصوب شد و در واحد فین محمود ذاکری جای خویش را به محمود طاهری زاده سپرد. همچنین در مرکز استان نیز اینجانب بدلیل رسیدگی بهتر به امور سایر مراکز و واحدها مرکز بندرعباس را از ستاد استانی تفکیک نموده وطی حکمی مسئولیت امور جاری آن به معاون علمی دانشگاه دکتر امیدعلی پور علیمردان ، واگذار گردید که امیدوارم  با این تغییرات شاهد تحولات خوب و مثمر ثمری در مراکز و واحدهای استان باشیم.
ایشان در ادامه به مساله مهم امانتداری و عدالت اداری توسط مدیران دانشگاهها اشاره نموده و افزود محافظت مادی و معنوی از اموال و پرسنا دانشگاهها وظیف همه ماست.
وی با اشاره به اظهارات اخیر یکی از نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی افزود بیش از 15 سال است که در دانشگاهها مدرک معادل صادر نمی شود و اظهارات اخیر ایشان یک دیدگاه شخصی بوده است و موضع مجلس نمی باشد.
ایشان با معتبر خواندن مدرک دانشگاه پیام نور در داخل و خارج از کشور و آمار بالای پذیرفته شده های دانش آموختگان این دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی ، به پذیرفته شدگان این دانشگاه اطمینان خاطر داد که نگران هیچ مساله ای نباشند و با طیب خاطر به تحصیلشان ادامه دهند.
سپس دکتر پورعلمردان معاون علمی استان و مسئول امور جاری مرکز بندرعباس به راه اندازی واحد هرمز اشاره نموده و افزود این واحد تحت نظر مرکز بندرعباس با مسئولیت حجت الاسلام موسوی، امام جمعه هرمز راه اندازی گردیده و با توجه به پتانسیل منطقه در دو رشته مهندسی آب و خاک و زمین شناسی شروع به کار نموده است.
وی همچنین به سیتم اتوماسیون اداری، تکریم ارباب رجوع و میز خدمت، پذیرش 14 هیئت علمی جدید اشاره نموده و افزود امسال با پذیرش 8500 دانشجو در مراکز و واحدهای استان در 85 رشته که تعدادی از این رشته ها برای نخستین بار پذیرش دانشجو نموده اند افزود این رشته های جدید در مرکز بندرعباس به تعداد 11 رشته، مرکز بین المللی کیش 6 رشته، واحد بستک 4 رشته و واحد ابوموسی 1 رشته راه اندازی گردیده اند ،
وی در این خصوص افزود :تمامی این رشته ها در ابتدا با فراهم نمودن امکانات کامل در خواست شده و پس از بررسی و تایید معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور و صدور مجوز از سوی شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم راه اندازی شده اند.
ایشان در خصوص جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه پیام نور افزودند متقاضیان تا 5 مهرماه فرصت دارند به سایت وزارت علوم مراجعه نموده و طبق مقرارت وزارت علوم ثبت نام نمایند.
در ادامه این جلسه روسای مراکز و واحدهای دانشگاه به ایراد مسائل و مشکلات و نقطه نظرات خود پرداخته و پاسخهای مربوطه را از مدیران ستادی استان دریافت نمودند و راهکارهایی به منظور رفع برخی مشکلات و موانع ارائه گردید. 
خاطر نشان می شود در حاشیه این نشست با حضور آقای مهندس کیاء،معاون عمرانی منطقه آزاد قشم و آقای ناصری معاون فرمانداری قشم کلنگ احداث نمازخانه و سالن ورزشی دانشگاه پیام نور قشم به زمین زده شد.


ارتباط مستقیم با ریاست


دکتر محمد خیری
آمار سایت
 تعداد اخبار: 855 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1144
بازدید دیروز: 1144
کل بازدیدکنندگان: 4636
© تمامی حقوق این وب سایت برای دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس محفوظ است / بازنشر مطالب با ذکر منبع مجاز است.
آدرس: بندرعباس - بلوار پاسداران - نرسيده به سه راه جهانبار - دانشگاه پيام نور بندرعباس / كدپستي: ۱۳۹۱۵-۷۹۱۳۶ / تلفن: ۵۵۵۰۲۱۱-۵۵۵۰۲۱۷-۰۷۶۱
پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات