www.pnuba.ac.ir/news.php?id=861
دانشگاه پیام نور استان هرمزگان

آخرین اخبار > برگزاری تریبون آزاد مطالبه گری دانشجوئی و مراسم پرسش و پاسخ به مناسبت 16 آذرماه روزدانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس

برگزاری تریبون آزاد مطالبه گری دانشجوئی و مراسم پرسش و پاسخ به مناسبت 16 آذرماه روزدانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس، همزمان با روز دانشجو برگزاری تریبون آزاد با محوریت مطالبه گری دانشجوئی و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با رئیس دانشگاه پیام مرکز بندرعباس دکتر مصدقی برگزار گردید.

با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم مطالبه گری از مسئولین و ایجاد فضای پرسش و پاسخ در دانشگاه و همچنین به منظور آشنایی با نقطه نظرات دانشجویان، جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر مصدقی (رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس) و مهندس دانشور(معاونت اجرائی) در سالن شهید مطهری پیام نور بندرعباس برگزار شد که با استقبال دانشجویان همراه بود و مسئولین پاسخگوی سئوالات مختلف دانشجویان بودند.

در این جلسه دکتر مصدقی ضمن گزارشی از روند وضعیت آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری دانشگاه به ارائه راهکارها در خصوص پیشبرد هرچه بیشتر اهداف دانشگاه و رفع مشکلات آموزشی دانشجویان پرداخت. در ادامه دانشجویان به طرح دیدگاهها و سئوالات خود در حوزه های مختلف پرداختند که توسط مسئولین حاضر به سئوالات مطرح شده پاسخ داده شد. رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس خاطر نشان کرد همواره ما از نظرات ارزنده دانشجویان درجهت رفع مشکلات دانشگاه استفاده خواهیم کرد و رفع مشکلات دانشجویان در حوزه های مختلف را از اولویتهای کاری خود قرار خواهیم داد.

همچنین وی افزود حضور دانشجویان در جهت بالا بردن سطح علمی و فرهنگی دانشگاه و نیز رشد و شکوفائی و نشاط در دانشگاه سهم بسزایی خواهد داشت.