www.pnuba.ac.ir/news.php?id=872
دانشگاه پیام نور استان هرمزگان

آخرین اخبار > برگزاری مراسم جشن انقلاب با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس

برگزاری مراسم جشن انقلاب با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس، به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب مراسم جشن انقلاب با همکاری اداره فرهنگی و بسیج دانشجوئی و با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) و مدیران و کارکنان دانشگاه در سالن همایش شهید مطهری دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس برگزار گردید.

در ابتدای مراسم دکتر مصدقی رئیس دانشگاه پیام نور بندرعباس ضمن خیر مقدم سردار ترابی، دکتر خیری و همکاران و همچنین تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر گفت: هم اکنون در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی هستیم که لزوم تلاش مضاعف در یکسال باقیماده تا 40 سالگی می باشد.

ایشان در ادامه افزود: دانشگاه پیام نور در سال 56 تحت عنوان دانشگاه آزاد ایران فعالیت خود را آغاز کرده و قدیمی ترین مرکز آموزش عالی است. همچنین به نکاتی درمورد انقلاب اشاره کردند که حس انقلابی گری در بین دانشجویان و کارکنان موج می زند و به شدت فعالیت انقلاب و فرهنگی دارند.در آخر، تشکر و تقدیر از حمایتهای سپاه پاسداران کردند.

در ادامه سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) ضمن تشکر و قدردانی از بسیج دانشجوئی و ریاست دانشگاه در برگزاری برنامه دهه فجر گفت: بار علمی دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاههای دیگر بالاتر است که این مسئله قابل تحسین است.

همچنین وی ضمن تبریک به مناسبت 22 بهمن که آغاز تجلی ظهور قدرت جدید می باشد گفت: باید راه شهدایی که در این مسیر این واقعه را خلق کردند ادامه دهیم و نباید کوچکترین خدشه ای به این باربزرگ وارد شود چون ما مدیون شهدا هستیم. 220 هزار نفر خون دادند تا بعد از 8 سال مظلومیت خود را به دنیا ثابت کنیم که افتخار میکنیم تا نسلهای بعدی ما سرشان را بالا بگیرند. بسیج برای همه مردم ایران و آزادی خواهان است.

دکتر خیری رئیس پیام نور استان هرمزگان نیز ضمن تشکر و قدردانی از حضور همکاران در این مراسم از بیانات شیرین سردار ترابی ابراز خرسندی کرد و گفت: انشالله بتوانیم از تجربیات ایشان بهره مند شویم و حرفهای خود را در عمل به اثبات برسانیم.