www.pnuba.ac.ir/news.php?id=923
دانشگاه پیام نور استان هرمزگان

آخرین اخبار > برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه پیام نور بندرعباس

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه پیام نور بندرعباس

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج برادران دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان، رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دیگر مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس، دکتر خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان ضمن تشکر از زحمات مسئول بسیج سابق برادران افزود: بسیج دانشجویی باید پیشانی دانشگاه باشد و در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای انقلابی و اسلامی نقش موثری داشته باشد. از مهمترین انتظاراتی که از بسیج می رود پایبندی به الزامات اخلاقی، اجتماعی، علمی و همچنین تقویت صبر، گذشت و افزایش تعامل در محیط کاری است.

در ادامه دکتر ماندگاری مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اظهار داشت بسیج یک مجموعه مردمی است و یکی از مولفه های هرکشور حضور آگاهانه مردم می باشد که بسیج یکی از مولفه های قدرت است. مسئول ناحیه بسیج دانشجوئی استان با تبیین شرایط کنونی جامعه اسلامی، نقش بسیج را در توسعه و بالندگی جهان اسلام بی بدیل برشمردند و اظهار امیدواری کردند بسیج دانشجوئی با هماهنگی و همدلی در دانشگاه فعالیتهایی را انجام دهد که در شان دانشجو و دانشگاه باشد و در راستای منویّات مقام معظم رهبری به وظایف خویش به خوبی عمل نمایند.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از زحمات آقای عزیزی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تشکر و قدردانی شد و همچنین آقای سالاری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی معرفی گردید.