www.pnuba.ac.ir/news.php?id=925
دانشگاه پیام نور استان هرمزگان

آخرین اخبار > آغاز ثبت نام بدون آزمون برای مقطع کارشناسی

 

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان خبر داد:
فرصت تازه برای تحصیل با کیفیت و ارزان در بزرگترین دانشگاه دولتی در استان هرمزگان
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: ثبت نام بدون آزمون برای مقطع کارشناسی این دانشگاه آغاز شده است و علاقمندان به تحصیل می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا مراجعه حضوری به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در  سراسر  استان هرمزگان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
.به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان، از ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور خبر داد وگفت: ثبت نام بدون آزمون کارشناسی در دانشگاه پیام نور از 1 تیرماه شروع می شود و تا نیمه اول شهریورماه 98 نیز ادامه دارد.
دکتر خیری با اشاره به اینکه برای دانشجویان وام قرض الحسنه با کارمزد کمتر از 1/5 درصد برای کل ملبغ شهریه اعطا می شود، اظهار داشت: دیگر دانشجویان پیام نور نباید دغدغه ی جز تحصیل داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است که از لحاظ شهریه نیز  پایین ترین شهریه ی دانشگاهی را داراست.
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان به برخی از مزیت های تحصیل در دانشگاه پیام نور پرداخت و افزود: 37 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی ارشد در بهترین دانشگاههای تراز اول پذیرفته شده اند و حتی دانش آموختگان دانشگاه پیام نور نیز توانسته اند نسبت به سایر دانشگاهها در آزمون استخدامی موفق تر باشند که این نشان از کیفیت مطلوب آموزشی دانشگاه پیام نور می باشد.
دکتر خیری با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور از لحاظ آزمایشگاهی مجهز  و دارای تجهیزات پیشرفته و نوین می باشد، افزود: امکان تحصیل به صورت حضوری، نیمه حضوری و ترکیبی در دانشگاه پیام نور برای کسانی که علاقمند به تحصیل در بزرگترین دانشگاه دولتی را دارند مهیا شده است و متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز و واحدها نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی با  اشاره به اینکه قریب به 30 درصد آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور  به صورت الکترونیکی و آنلاین می باشد، اظهار داشت: این شیوه در بین سایر دانشگاههای کشور بی نظیر است و دانشجو می تواند بلافاصله پس از اتمام امتحانات نمرات خود را مشاهده نمایید.
دکتر خیری اظهار داشت: در مراکز واحدهای استان مشاوره رایگان توسط اعضای هیات علمی ها و کارشناسان خبره  نیز دایر است و ثبت نام نیز به صورت رایگان انجام می شود.